دانشکده پزشکی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
روساي پيشين دانشكده

روساي پيشين دانشكده پزشكي ساري


 

1 –  دكتر سيدعبدالله مدني –  متخصص گوش و حلق و بيني

تاريخ تولد : 1325/10/29

محل تولد : بهشهر

شروع مسئوليت : 1367/7/14

پايان مسئوليت : 1371/3/18

 

2 –  مرحوم دكتر خسرو هاديان  –  متخصص قلب و عروق

تاريخ تولد : 1327/7/9

محل تولد : ساري

شروع مسئوليت : 1371/3/19  

پايان مسئوليت : 1374/11/11

 

3 –  دكتر اسداله فرخ فر –  متخصص چشم

تاريخ تولد : 1340/1/17

محل تولد : رامسر

شروع مسئوليت : 1374/11/12  

پايان مسئوليت : 1376/6/1

 

4 –  دكتر شايسته آذر –  متخصص ارتوپدي

تاريخ تولد : 1339/7/7

محل تولد : رامسر

شروع مسئوليت : 1376/6/2  

پايان مسئوليت : 1376/11/11

 

5 –  دكتر محمدحسن كريمان مجد –  متخصص بيهوشي

تاريخ تولد : 1329/9/2

محل تولد : ساري

شروع مسئوليت : 1376/11/12  

پايان مسئوليت : 1381/2/11

 

6 –  دكتر غلامعلي گدازنده –  فوق تخصص جراحي قفسه سينه

تاريخ تولد : 1344/11/16

محل تولد : ساري

شروع مسئوليت : 1381/2/12  

پايان مسئوليت : 1381/2/23

 

7 –  دكتر اسداله محسني كياسري –  متخصص قلب و عروق

تاريخ تولد : 1335/1/4

محل تولد : ساري

شروع مسئوليت : 1381/2/24  

پايان مسئوليت : 1382/7/28

 

8 –  دكتر محمدصادق زماني –  متخصص جراحي عمومي

تاريخ تولد : 1326/6/14

محل تولد : كربلا

شروع مسئوليت : 1382/7/29  

پايان مسئوليت : 1384/11/3

 

9 –  دكتر سيدحمزه حسيني –  متخصص روانپزشكي

تاريخ تولد : 1346/1/2

محل تولد : آمل

شروع مسئوليت : 1384/11/4  

پايان مسئوليت : 1388/10/21

 

10 –  دكتر قاسم جان بابايي –  فوق تخصص خون و سرطان بالغين

تاريخ تولد : 1348/3/14

محل تولد : بابل

شروع مسئوليت : 1388/10/22  

پايان مسئوليت : 1392/8/19

 

11 –  دكتر مجيدرضا شيخ رضايي –  متخصص چشم

تاريخ تولد : 1340/12/22

محل تولد : تهران

شروع مسئوليت : 1392/8/20  

پايان مسئوليت : 1393/12/2

 

12 –  دكتر آريا سليماني –  متخصص بيهوشي قلب و فلوشيپ مراقبتهاي ويژه

تاريخ تولد : 1346/8/22

محل تولد : تهران

شروع مسئوليت : 1393/12/3  

پايان مسئوليت : 1395/12/18 

 

 13 –  دكتر مهدي پوراصغر  –  متخصص روانپزشكي و فلوشيپ روان درماني

تاريخ تولد : 1346/3/4

محل تولد : بهشهر

شروع مسئوليت : 1395/12/18

پايان مسئوليت : 1396/07/10

 

14 دكتر عليرضا مردانشاهي متخصص پزشكي هسته اي

تاريخ تولد : 1348/04/23

محل تولد : تهران

شروع مسئوليت 1396/07/10

پايان مسئوليت : ادامه دارد

 

 

1396/07/11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal