دانشکده پزشکی
۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ آبان
br ENGLISH
help عبارت وارد شده توسط شما در تمامی لینک ها، منوها و محتوای سایت جستجو خواهد شد.
رسالت دانشكده

رسالت دانشكده پزشكي

 

 

دانشكده پزشكي ساري دانشگاه علوم پزشكي مازندران به عنوان مركز قطب كلان منطقه يك شمال كشور با داشتن مراكز آموزشي درماني مجهز و اساتيد مجرب و با انگيزه بر اساس نيازهاي جامعه و سياست هاي كلي سلامت كشور در راستاي تحقق وظايف زير تلاش مي كند:

 

 

1.آموزش و تربيت نيروهاي پزشكي كارآمد در سطح عمومي، تخصص و فوق تخصصي، تحصيلات تكميلي با استفاده از جديدترين شيوه هاي تدريس و منطبق بر استانداردهاي نوين حوزه پزشكي با تخصيص بهينه امكانات، تجهيزات و منابع و دستاوردهاي نوين حوزه پزشكي، براي اطمينان از تداوم خدمات سلامت براي كليه آحاد جامعه.

 

2.هدايت و بسترسازي جهت انجام پژوهش هاي كاربردي و اساسي مورد نياز بخش سلامت در حيطه علوم پايه و باليني با استفاده از فن آوري هاي جديد و تربيت نيروهاي كارآمد.

 

3. توسعه هدفمند برنامه هاي آموزشي علوم پزشكي مبتني بر آموزش پاسخگو.

 

4.مشاركت در ارتقاي سلامت جامعه و ارتقاء فرهنگ پيشگيري از بيماريها از طريق ارائه خدمات آموزشي درماني جامع، با كيفيت و اثربخش.

 

5. توانمندسازي دانشجويان پزشكي جهت ارائه خدمت بر پايه حقوق و كرامت انساني، اخلاق حرفه اي و وجدان كاري بر اساس دستورالعمل هاي دين مبين اسلام و ارزشهاي انقلاب اسلامي.

 

6.تربيت دانشجويان پزشكي با توانمندي مشاركت مسئولانه در آموزش تازه هاي طب پزشكي پس از فارغ التحصيلي و ارتقاء به مقاطع تحصيلي بالاتر در صورت تمايل.

 

7.مشاركت موثردر آموزش مستمر و مداوم دانش آموختگان و بازآموزي اساتيد.

 

8.استفاده از حداكثر توان آموزشي، پژوهشي فن آوريهاي نوين و ارتباطات بين المللي جهت مطرح شدن به عنوان طب آموزشي و پژوهشي شمال كشور.

 

1398/04/26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal