دانشکده پزشکی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۳ خرداد
br ENGLISH
رسالت دانشكده

رسالت دانشكده پزشكي

 

 

دانشكده پزشكي ساري دانشگاه علوم پزشكي مازندران به عنوان مركز قطب كلان منطقه يك شمال كشور با داشتن مراكز آموزشي درماني مجهز و اساتيد مجرب و با انگيزه بر اساس نيازهاي جامعه و سياست هاي كلي سلامت كشور در راستاي تحقق وظايف زير تلاش مي كند:

 

 

1.آموزش و تربيت نيروهاي پزشكي كارآمد در سطح عمومي، تخصص و فوق تخصصي، تحصيلات تكميلي با استفاده از جديدترين شيوه هاي تدريس و منطبق بر استانداردهاي نوين حوزه پزشكي با تخصيص بهينه امكانات، تجهيزات و منابع و دستاوردهاي نوين حوزه پزشكي، براي اطمينان از تداوم خدمات سلامت براي كليه آحاد جامعه.

 

2.هدايت و بسترسازي جهت انجام پژوهش هاي كاربردي و اساسي مورد نياز بخش سلامت در حيطه علوم پايه و باليني با استفاده از فن آوري هاي جديد و تربيت نيروهاي كارآمد.

 

3. توسعه هدفمند برنامه هاي آموزشي علوم پزشكي مبتني بر آموزش پاسخگو.

 

4.مشاركت در ارتقاي سلامت جامعه و ارتقاء فرهنگ پيشگيري از بيماريها از طريق ارائه خدمات آموزشي درماني جامع، با كيفيت و اثربخش.

 

5. توانمندسازي دانشجويان پزشكي جهت ارائه خدمت بر پايه حقوق و كرامت انساني، اخلاق حرفه اي و وجدان كاري بر اساس دستورالعمل هاي دين مبين اسلام و ارزشهاي انقلاب اسلامي.

 

6.تربيت دانشجويان پزشكي با توانمندي مشاركت مسئولانه در آموزش تازه هاي طب پزشكي پس از فارغ التحصيلي و ارتقاء به مقاطع تحصيلي بالاتر در صورت تمايل.

 

7.مشاركت موثردر آموزش مستمر و مداوم دانش آموختگان و بازآموزي اساتيد.

 

8.استفاده از حداكثر توان آموزشي، پژوهشي فن آوريهاي نوين و ارتباطات بين المللي جهت مطرح شدن به عنوان طب آموزشي و پژوهشي شمال كشور.

 

1398/04/26
Powered by DorsaPortal