دانشکده پزشکی
۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
br ENGLISH
رسالت دانشكده

رسالت دانشكده پزشكي

 

 

دانشكده پزشكي ساري دانشگاه علوم پزشكي مازندران به عنوان مركز قطب كلان منطقه يك شمال كشور با داشتن مراكز آموزشي درماني مجهز و اساتيد مجرب و با انگيزه بر اساس نيازهاي جامعه و سياست هاي كلي سلامت كشور در راستاي تحقق وظايف زير تلاش مي كند:

 

 

1.آموزش و تربيت نيروهاي پزشكي كارآمد در سطح عمومي، تخصص و فوق تخصصي، تحصيلات تكميلي با استفاده از جديدترين شيوه هاي تدريس و منطبق بر استانداردهاي نوين حوزه پزشكي با تخصيص بهينه امكانات، تجهيزات و منابع و دستاوردهاي نوين حوزه پزشكي، براي اطمينان از تداوم خدمات سلامت براي كليه آحاد جامعه.

 

2.هدايت و بسترسازي جهت انجام پژوهش هاي كاربردي و اساسي مورد نياز بخش سلامت در حيطه علوم پايه و باليني با استفاده از فن آوري هاي جديد و تربيت نيروهاي كارآمد.

 

3. توسعه هدفمند برنامه هاي آموزشي علوم پزشكي مبتني بر آموزش پاسخگو.

 

4.مشاركت در ارتقاي سلامت جامعه و ارتقاء فرهنگ پيشگيري از بيماريها از طريق ارائه خدمات آموزشي درماني جامع، با كيفيت و اثربخش.

 

5. توانمندسازي دانشجويان پزشكي جهت ارائه خدمت بر پايه حقوق و كرامت انساني، اخلاق حرفه اي و وجدان كاري بر اساس دستورالعمل هاي دين مبين اسلام و ارزشهاي انقلاب اسلامي.

 

6.تربيت دانشجويان پزشكي با توانمندي مشاركت مسئولانه در آموزش تازه هاي طب پزشكي پس از فارغ التحصيلي و ارتقاء به مقاطع تحصيلي بالاتر در صورت تمايل.

 

7.مشاركت موثردر آموزش مستمر و مداوم دانش آموختگان و بازآموزي اساتيد.

 

8.استفاده از حداكثر توان آموزشي، پژوهشي فن آوريهاي نوين و ارتباطات بين المللي جهت مطرح شدن به عنوان طب آموزشي و پژوهشي شمال كشور.

 

1398/04/26
Powered by DorsaPortal